Втопили телефон?

Відновлення після попадання вологи всередину пристрою.

iphone4-utopili

Користувачі дуже люблять купати свої смартфони. Деякі купають своїх улюбленців в пиві, інші у ванній, а треті примудряються впустити смартфон в унітаз, а потім ще вимити його під краном. Ми підготували кілька порад, які допоможуть Вам врятувати втоплений смартфон чи залитий ноутбук від неминучої загибелі.

1. Відключіть пристрій.
Як тільки смартфон чи ноутбук опинився у воді або на нього вилили певну кількість рідини, потрібно швидше знеструмити його. Вода не завдає великих пошкоджень, але вона викликає коротке замикання, яке повністю виводить смартфон з ладу. Знімна батарея істотно полегшує завдання. Якщо Вам вдалося вимкнути пристрій, не піддавайтеся спокусі увімкнути його знову, щоб перевірити чи все з ним добре. Протягом декількох днів доведеться обходитися без нього.

2. Розберіть пристрій.
Потрібно максимально розібрати смартфон чи ноутбук,максимально наскільки це зможете зробити власноруч: вилучити карту пам’яті SD, карту SIM, затички для 3,5-мм роз’єму наушників та зарядного пристрою для смартфону, та повідкривати захисні панелі на нижній частині ноутбука . Чим більше отворів для повітря, тим краще.

3. Витягніть воду.
Ідеально, якщо в господарстві є пилосос з вузькою насадкою. Потрібно спробувати висмоктати всю рідину, утримуючи шланг пилососа не менше 5 хвилин біля кожного отвору.

4. Несіть смартфон в сервісний центр чи майстерню
Не намагайтеся струснути смартфон після того як він упав у воду. Струшуючи, можна допомогти воді з верхніх шарів проникнути глибше. Сушити смартфон за допомогою фенів, тостерів і мікрохвильовок – це не найкраща ідея. Ви просто розплавиться компоненти смартфона.